Şemikler Playstation Tamiri

Playstation Tamiri | Playstation Servisi | Ps4 Servisi | Ps5 Servisi | Ps4 Tamiri | Ps5 Servisi

Şemikler‘de Playstation Servisi konusunda arayış içindeyseniz şu anda en doğru sayfadasınız. Playstation cihazlarınızın tamiri konusunda teknik servisimiz tüm Türkiye’de olduğu gibi Şemikler‘de ücretsiz kargo ve ücretsiz arıza tespiti ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de tüm şehirlere hizmet vermekte olan firmamız uzun süreli bir garanti fırsatı da vererek bakımını ve tamiratını yaptıran bireylerin gönül rahatlığı ile ürünlerini kullanmalarını sağlamaktadır. Türkiye üzerinde her bölgeye hizmet veren firmamız, Playstation 3, Playstation 4 ve Playstation 5 modellerinde oluşabilecek arızaları anında tespit etmekte ve hızlı bir şekilde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Playstation modellerinde oluşabilecek her arıza firmamız tarafından onarılmaktadır.

Tüm Türkiye’de Garantili Playstation Tamiri

Tüm Playstation modellerinin de bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekte olan firmamız, bu model üzerinde yapmış olduğu bakım ve onarım işlerinde garanti vermektedir. Firmamızın sizlere garanti kapsamında sunmuş olduğu bakım ve onarım işlemlerinden faydalanarak sahip olduğunuz Playstation modellerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Çok sayıda Playstation modellerinin bakımını ve onarımını gerçekleştirmekte olan firmamız garanti vermesinin yanında sadece bir bölgede değil tüm ülkeye hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamızın sunmakta olduğu garantili bakım ve tamirat hizmetinden kolaylıkla faydalanabilmeniz mümkün olmaktadır. Playstation 4 modellerinde sunulmakta olan bakım ve onarım hizmetlerinin yanında firmamız Playstation 3 ve Playstation 5 modellerinde de sizlere bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Şemikler Playstation Lens Değişimi

Playstation Teknik servis hizmetlerimiz sadece Şemikler kapsamamaktadır. 81 ile anlaşmalı kargoları ile tüm Türkiye’ye hizmet etmekteyiz. Ps4 Tamiri konusunda üstün düzeyde hizmet alabileceğiniz bir firma olarak Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm sorunlarınız için müşteri temsilcilerimizden destek alabilir 7/24 Whatsapp hattımızdan destekte alabilirsiniz. Kargo bilgilerimizde aynı şekilde Whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz. Cihazınız bize geldiği gibi uzman ekibimiz tarafından inceleme altına alınır kısa süre içerisinde (1 iş günü ) cihaz arıza bilgisi tarafınıza sunulur onay alındığı takdirde tamir işlemlerine geçilir. Arıza tespiti ücretsizdir onaylamadığınız bir durumda sizlere ücretsiz olarak iade edilir. Tamir hizmetimizde yapılacak işlemler sizlere detaylı bir biçimde anlatılır. Cihazınız en kısa süre içerisinde onarılıp tarafınıza teslim edilir. Cihazınızın güvenliği için tüm önlemler alınır cihazınız güvenilir bir şekilde kutulanır kargoya teslim edilir.

Şemikler Playstation HDMI Soket Değişimi

Bu sayfamıza Playstation Servisi ile ulaşmış olabilirsiniz ancak biz sadece Ps4 tamir etmiyoruz, Ps5, Kol tamiri gibi işlemlerde yapmaktayız. Tüm oyun konsolları ile ilgili sorunlarınızı çözmekteyiz.

Şemikler Playstation Tamiri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Playstation cihazları oldukça özel teknolojik bir yapıya sahiptir. Playstation tamiri ise hassas onarımlar sunan bir servis tarafından yapılmalıdır.

Şemikler Playstation tamiri için teknik bir servis olan bizlere başvurmanız gerekebilir. Ancak bunun için konsolunuzun modeli ve garantisinin devam edip etmediği önemlidir. Çünkü belki kullanım hatası olmayan bir arıza ile karşı karşıyasınızdır. Ve üretici dışındaki bir teknik servis garanti kapsamında size verilmiş şartlı sözleri yerine getiremeyebilir. Mesela ürünün iadesini almak, ürünün yenisini göndermek gibi. Ancak garanti süresi bittiyse ve bir teknik servise başvuracaksanız da dikkatli olmanız gerekir. Araştırma yaparak teknik servisimizin ne kadar donanımlı olduğunu, verdiğimiz hizmetlerin kapsam genişliğini öğrenebilirsiniz.

Diğer bir dikkat etmeniz gereken husus ise playstation Tamiri yetkin kişisinin size ürünün muayenesini yaptıktan sonra konuşmasıdır. Teknik servis olarak biz, konuşurken size direkt olarak dolaylamadan sorunun, arızanın kaynağını, nedenini söyleriz. Hatta muayene etmeden siz bize ne şekilde problem yaşadığınızı anlattığınızda bile bunu tahmin edebiliriz. Bunun tam tersini yetkin olmayan bir serviste yaşarsanız konsolunuzu karıştırtıp kurcalatıp daha çok arızaya sebebiyet verdirebilirsiniz. Asla sıradan bir elektronikçi tercih konusu olmamalıdır. Her konuda olduğu gibi bu konuda alanında uzman olan teknik servisimize ulaşmak en mantıklısıdır.

Playststation Arıza Hata Kodları

Alanında uzman teknik servisimizce belirlenen arızalar belli başlıdır ve her biri sistemsel profesyonel müdahalemizi gerektirir. Bu arızalar arasında hard disk arızası, HDMI soket arızası, mavi ışık arızası, open power, aşırı ısınma, ekran kartı ve işlemci kaynaklı gibi arızalar yer alır. Bu arızaların hepsi için cihazların verdiği uyarılar mevcuttur. Örneğin aşırı ısınma arızasına karşılık cihazınızda kırmızı ışık yanacaktır. Bu uyarı size cihazınızın doğru olarak hava alamadığını anlatmak ister. Cihazınıza asla yetkin olmayan bir kişinin müdahale etmesine izin vermemelisiniz.  

Sadece arıza sebebiyetli bir şekilde Playstation Tamiri kapısına gitmek yerine daha önceden önlemler alınabilir. Örneğin cihazınızı alalı birkaç yıl olmuş, büyük ihtimalle de tozlar radyatörü ve soğutucuyu tamamen kaplayarak hava almasını engelliyordur. Bunun gibi uzun süreli kullanımların gerektirdiği bakımlarımız da mevcuttur. Cihazımız bunun uyarısını vermeden önce tahmin edersek ve alanında uzman servisimizde bakımını yaptırırsak daha az maliyetle hasarsız bir şekilde oyun zevkinize devam edebilirsiniz. Bakım zamanlarınızı da aksatmadığınız sürece kırılma ya da bir parçanın kullanılamaz haline gelmesi dışında bir arıza olmayacaktır.

Şemikler PS5 Kol Tamiri

Cihazınızın satın alma günü garanti başlama günü olarak esas alınır. Sony’nin resmî sitesinden My Sony aracılığıyla satın alma tarihini doğru kaydettiyseniz yetkililer size garanti süresi hakkında daha doğru daha net bilgi verebilirler. Yine resmi site aracılığıyla garanti için kontrol sayfasına giderseniz istenilen bilgileri girerek yine garanti süresi hakkında cihazınızla ilgili PS4 servisi bilgisi edinebilirsiniz. Bu süre kapsamına Sony Playstatiton’u satın aldığınızın firmanın garantisi dahil edilmemektedir. Yani satıcı devre dışıdır. Sony’den garanti genişletme seçeneğiniz mümkündür. Ancak bunun için ekstra ödeme sağlamanız gerekmektedir. Genişletilen bu garantiyi satın aldıktan sonra etkinleştirdiğiniz takdirde cihazınızın garantisinin bitişi buna göre esas alınır.

İlk satın alma anından itibaren garanti süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir ve bu sürede üründe üretici kaynaklı hatalı malzeme kullanımı ya da işçilikten oluşan arızaları ücretsiz PS4 tamiri olarak üretici gerçekleştirir. Sony sadece şu durumlarda garanti üzerinde hak iddia etmenizi reddeder. Bunlar; PS4’ün kapağının açılmak için zorlandığının fark edilmesi, farklı bir servisin müdahalesinin ortaya çıkması, ürün üzerindeki garantiyi simgeleyen garanti damgasının değişmiş, zarar görmüş veya silinmiş olmasıdır.

Fakat alanında profesyonel servisimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve faydası ilkesini savunarak en doğru onarımı-bakımı yapmaya hazırdır. Tekrarlayacak arızalarda eğer kullanıcı hatası yoksa her zaman işimizin arkasındayız. Oldukça özel teknolojik altyapılı cihazlarına özel ve hassasiyetli davranışı göstermekteyiz. Bu titizliğimiz cihazınızdaki arızanın geçici değil kalıcı olarak bir daha yaşanmamasını taahhüt etmektedir. Tüm dünyada herkesin oldukça heyecanla ve süreklilikle yaşadığı bu oyun zevkinin sizlerde de devam etmesini istediğimiz için en iyi donanımlarla işimizin başındayız. Cihazlarınız için PS4 servisi alanında her zaman en iyiyi hedefleyerek sizlere kusursuz ve doğru hizmet vermek bizim işimiz.

Şemikler PS3 Kırma

Ps3 kırdırma hizmeti ile herhangi bir ücret ödemeden tüm oyunları oynayabilir, online oyunların keyfini çıkartabilirsiniz. Bu işlem kullanım açısından makinanıza herhangi bir sorun teşkil etmez.Cihaz kırma işlemleri tüm modellerde yapılabilir.

Şemikler PS3 Oyun Yükleme

Ps3 oyun yükleme işlemi tüm PS3 sürümlerine uygulanabilir kırık veya kırık olmaması bir sorun teşkil etmez.

Şemikler Playstation Tamiri Fiyatları

Şemikler Playstation Servisi fiyatları konusunda en ince ayrıntı cihazın arızasıdır. Her arıza ayrı bir parça ile çözülmektedir tüm arızalara aynı işlem uygulanamaz.

Bize kargolarınızı ücretsiz olarak gönderebilir, ücretsiz olarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Verilen ücret kabulü halinde işlemlere başlanır onarım işlemi bu şekilde başlar.

Bize Ulaşın

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Cihazlarınızın onarımı merkez teknik servisimizde yapılıp ardından tekrar adresinize ücretsiz olarak garantili şekilde gönderilmektedir. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.